Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067698/0006

Edwin Perkuhn

(Lisettenfeld 1861-1944 Diessen) Küstenlandschaft, schwer leserlich signiert Perkuhn, Öl auf Leinwand, 30,5 x 40,5 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

13.04.2021 - 10:16

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Edwin Perkuhn

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online