Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-049516/0004

Heinrich Goedeking

(Berlin 1837-1911) Blick auf das Castel Gandolfo bei Rom, signiert und datiert Goedking 1881, Aquarell über Bleistift auf Papier, 49,5 x 69,8 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

13.04.2021 - 10:38

Vyvolávací cena:

Heinrich Goedeking

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online