Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070692/0001

Vincenzo Irolli

(Neapel 1860-1949) Sonnige Dachterrasse mit Blumentöpfen, signiert V. Irolli, Öl auf Karton, 40 x 50 cm, gerahmt (hinter Glas), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.04.2021 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Vincenzo Irolli

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online