Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0001

Eduard Uhlik *

(St. Peter 1865-1952 Linz) "Vorderer Gosaussee", rückseitig betitelt, signiert E. Uhlik, Öl auf Karton, 30 x 39,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (JP)

13.04.2021 - 10:08

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Eduard Uhlik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:08
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online