Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073974/0029

Konstantin Stoitzner zugeschrieben/attributed (1863-1934) Reiches Blumenstück mit Rosen und Wiesenblumen,

Öl auf Karton, 80 x 110 cm, gerahmt, (JP)

13.04.2021 - 10:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online