Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067785/0012

Künstler um 1900

Stillleben mit Weinkaraffe und Orangen, signiert Simon, Öl auf Leinwand, 24 x 33 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

13.04.2021 - 10:32

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online