Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-033336/0005

Hans Massmann *

Hans Massmann * - Schmuck, Kunst und Antiquitäten

(Bukarest 1887-1973 Wien) Frühsommerliche Alpenlandschaft, signiert unten rechts: Hans Massmann, Öl auf Karton, ca. 70 x 102 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

27.04.2017 - 15:11

Vyvolávací cena:

Hans Massmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 27.04.2017 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 20.04. - 27.04.2017