Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074118/0004

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945) Fliederstrauß, signiert H. Zatzka, Öl auf Karton, 34 x 57 cm, gerahmt, (JP)

13.04.2021 - 10:14

Vyvolávací cena:

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online