Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074118/0002

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945) Teerosen in einer Glasvase, signiert H. Zatzka, rückseitig eigenhändig bezeichnet Original H. Zatzka 1937, Öl auf Karton, 39 x 29,5 cm, gerahmt, (JP)

13.04.2021 - 10:18

Vyvolávací cena:

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 13.04.2021 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online