Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023711/0012

Monogrammist Anfang 20. Jhdt.

Ohne Titel, unleserlich monogrammiert, datiert, Tusche/Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 9 x 6,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

12.04.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Monogrammist Anfang 20. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten (bis 500)
Datum: 12.04.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online