Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 107


Cirro Ferri, Circle of,


(1633-1689)
A group of young women with flower baskets (recto), a study for an allegory of spring in an oval format (verso), pen and brown ink, over black chalk, on laid paper, 30 x 19,5 cm, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:17

Dosažená cena: **
EUR 768,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 700,-
Vyvolávací cena:
EUR 600,-

Cirro Ferri, Circle of,


(1633-1689)
A group of young women with flower baskets (recto), a study for an allegory of spring in an oval format (verso), pen and brown ink, over black chalk, on laid paper, 30 x 19,5 cm, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.