Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 109


Roman school, late 17th century,


Saints Lorenzo and Sebastian in the glory, surrounded by putti, red chalk on laid paper, 39 x 28 cm, browned, somewhat stained, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 960,-
Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Roman school, late 17th century,


Saints Lorenzo and Sebastian in the glory, surrounded by putti, red chalk on laid paper, 39 x 28 cm, browned, somewhat stained, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.