Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 129


Domenico Gargiulo, called Micco Spadaro, Follower of,


(1610-1675)
Two pilgrims in a landscape, pen and brown ink, over black chalk, brown wash, on laid paper, squared with red chalk, 17,2 x 20,4 cm, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:21

Odhadní cena:
EUR 700,- do EUR 800,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Domenico Gargiulo, called Micco Spadaro, Follower of,


(1610-1675)
Two pilgrims in a landscape, pen and brown ink, over black chalk, brown wash, on laid paper, squared with red chalk, 17,2 x 20,4 cm, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online