Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 133


Francesco Bartolozzi


(Florence 1727-1815 Lisbon)
Portrait of Pope Clemens XIV Rezzonico, black chalk on laid paper, 16,8 x 13,5 cm (oval format), inscribed "Francesco Bartolozzi disegnò Ritratto Rezzonico" at lower margin, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

The attribution to Francesco Bartolozzi was confirmed by Prof. Francesco Petrucci by means of a high-resolution digital photograph.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 512,-
Odhadní cena:
EUR 400,- do EUR 600,-
Vyvolávací cena:
EUR 400,-

Francesco Bartolozzi


(Florence 1727-1815 Lisbon)
Portrait of Pope Clemens XIV Rezzonico, black chalk on laid paper, 16,8 x 13,5 cm (oval format), inscribed "Francesco Bartolozzi disegnò Ritratto Rezzonico" at lower margin, mounted, unframed, (Sch)

Provenance:
Collection Giancarlo Sestieri, Rome.

The attribution to Francesco Bartolozzi was confirmed by Prof. Francesco Petrucci by means of a high-resolution digital photograph.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.