Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 186


E. Defarge, France ca. 1800


A view of Cadiz in Spain, an old legend "Vue de Cadiz prise de la plage Ste. Marie d'ou l'on voy l'endroit où se baignent les femmes, et l'arrivé des torreaux pour le courride publiques dessiné et peint d'après nature par E. Defarge” on the reverse, gouache on paper, 29 x 40 cm, framed, damaged (small tears) and another view of Cadiz, an old legend "Vue de Cadiz du coté de rocher de la calette d'ou l'on voy l'endroit ou se baignent les hommes, le campo Santo l'ospice et le Magazin a poudre, dessiné d'après nature par Defarge” on the reverse, Tempera on Paper, mounted on stretcher, 30 x 41 cm, framed, damaged (small tears), (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Odhadní cena:
EUR 2.400,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

E. Defarge, France ca. 1800


A view of Cadiz in Spain, an old legend "Vue de Cadiz prise de la plage Ste. Marie d'ou l'on voy l'endroit où se baignent les femmes, et l'arrivé des torreaux pour le courride publiques dessiné et peint d'après nature par E. Defarge” on the reverse, gouache on paper, 29 x 40 cm, framed, damaged (small tears) and another view of Cadiz, an old legend "Vue de Cadiz du coté de rocher de la calette d'ou l'on voy l'endroit ou se baignent les hommes, le campo Santo l'ospice et le Magazin a poudre, dessiné d'après nature par Defarge” on the reverse, Tempera on Paper, mounted on stretcher, 30 x 41 cm, framed, damaged (small tears), (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.