Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 195


George Engleheart


(Kew 1750-1829 Blockheath)
A portrait in a white dress with a light blue ribbon, monogrammed E, watercolour on ivory, 5,5 x 4 cm, in a medallion frame, (Hu)

Subject to species protection (ASA).

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:32

Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

George Engleheart


(Kew 1750-1829 Blockheath)
A portrait in a white dress with a light blue ribbon, monogrammed E, watercolour on ivory, 5,5 x 4 cm, in a medallion frame, (Hu)

Subject to species protection (ASA).

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:32
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online