Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 208


Austria ca. 1840


Caricatures: Scenes from the operas Don Carlos, Wilhelm Tell, The Maid of Orleans, Mary Stuart, 6 sheets, from a sketch book, pencil, watercolour on paper, each 12 x 18,5 cm, on support, in one frame, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 896,-
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Austria ca. 1840


Caricatures: Scenes from the operas Don Carlos, Wilhelm Tell, The Maid of Orleans, Mary Stuart, 6 sheets, from a sketch book, pencil, watercolour on paper, each 12 x 18,5 cm, on support, in one frame, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online


** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH

Není již možné podávat příkazy ke koupi přes internet. Aukce se právě připravuje resp. byla již uskutečněna.