Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Abyste byli schopni využívat plně naše internetové stránky, měli byste si nainstalovat aktuální verzi prohlížeče. Seznam doporučených prohlížečů naleznete zde.



Čís. položky 354


Edward Harrison Compton *


(Feldafing 1881-1960)
A view of Hirschhorn town in Rhineland-Palatinate, titled "Hirschhorn", monogrammed and dated E. H. C. 27.8.(19)23, watercolour sketch on paper, 20 x 32 cm, mounted, framed, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at

22.04.2021 - 15:58

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 500,-

Edward Harrison Compton *


(Feldafing 1881-1960)
A view of Hirschhorn town in Rhineland-Palatinate, titled "Hirschhorn", monogrammed and dated E. H. C. 27.8.(19)23, watercolour sketch on paper, 20 x 32 cm, mounted, framed, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

19c.paintings@dorotheum.at


Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
kundendienst@dorotheum.at

+43 1 515 60 200
Aukce: Meisterzeichnungen und Druckgraphik bis 1900, Aquarelle, Miniaturen
Datum: 22.04.2021 - 15:58
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online