Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-462789/0001

Brillanthalsreif

Gold 585, mittlere Goldperle mit Brillanten zus. ca. 0,40 ct, Goldperlen und Glasperlen abnehmbar, Länge ca. 42 cm, 32,3 g, leichte TragespurenøG26

15.04.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Brillanthalsreif

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 15.04.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online