Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-463104/0004

Brillantring

Rose-/Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,40 ct, RW 56, 6,1 gøg6

15.04.2021 - 15:11

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 15.04.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online