Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 401-001052/0036

Diamantsolitär ca. 0,60 ct

Weißgold 585, Altschliffbrillant, RW 62, 12,6 g, deutliche Bruchstelle im Rondistenbereichøg13

15.04.2021 - 15:38

Vyvolávací cena:

Diamantsolitär ca. 0,60 ct

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 15.04.2021 - 15:38
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online