Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120237/0000

Josefa Maitz

(Steirische Landschaftsmalerin und Grafikerin) Ohne Titel, handsigniert, datiert Josefa Maitz 96, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 74 x 55 cm, Passpartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.04.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Josefa Maitz

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 19.04.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online