Čís. položky 191-023701/0003

Kurt Weber *

Kurt Weber * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Weiz 1893-1964 Graz, Studium an der Landeskunstschule Graz u. der Knirrschule in München) rückseitig betitelt und signiert "Eisläuferin", sowie Nachlassstempel, Mischtechnik auf Leinwand, 79 x 39 cm, gerahmt, Altersspuren, Abbildung im Katalog Kurt Weber 1964

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

19.04.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Kurt Weber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 19.04.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online