Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120377/0000

Hans Fink

(Salzburg um 1900, tätig als Landschafts- und Blumenmaler) "Bergprimel/Gelbes Petergstamm" handsigniert, datiert Hans Fink 1960/62, 2 Aquarelle auf Papier/foliert, Bildausschnitt je 29,5 x 20,5 cm, gerahmt, Rahmen abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

19.04.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Hans Fink

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 19.04.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online