Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023789/0019

Monogrammist

letztes Viertel 20. Jhdt., Mischtechnik, Übermalung auf Leinen, unleserlich monogrammiert, datiert 88, 73 x 48 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.04.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Monogrammist

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 19.04.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online