Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120411/0000

Rudolf Pointner *

(Zara/Dalmatien 1907-1991 Graz Mitglied der Grazer Sezession und des Hagenbundes) Ohne Titel, handsigniert, datiert Pointner 67, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße 48 x 36 cm, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

19.04.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Rudolf Pointner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 19.04.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online