Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023781/0029

Paar Engelsköpfe

im Barockstil, aus Holz, vollplastisch geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe je 17 cm, 20. Jhdt., stark beschädigt, Fassungsteile fehlen

Expert: Friedrich Reinbacher

19.04.2021 - 15:02

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Paar Engelsköpfe

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 19.04.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online