Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023673/0041

2 Backformen

1. Hälfte 20. Jhdt., aus Keramik, farbig glasiert, Glasur brandrissig, bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

19.04.2021 - 15:33

Vyvolávací cena:

2 Backformen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 19.04.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online