Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039323/0001

Herman van Svanefelt

(Utrecht um 1600-1655 Paris) Entwurf Giuseppe Gherardini (Piemont 1756-1828 Piacenza) Stecher Idyllische Waldlandschaft mit Figurenszene und Reh, Kupferstich, in der Platte signiert: "Herman van Svanevelt Invento - Giuseppe Gherardini fec.", ca. 23 x 32,5 cm, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

15.04.2021 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:

Herman van Svanefelt

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 15.04.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online