Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-071030/0002

Toni Haller

(Wien 1907-1944 Königsberg) Abendrot über den Dolomiten, Blick auf die Rosengartengruppe von Westen aus gesehen, signiert mit dem Pseudonym Hans Sterbik, datiert 1942, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.04.2021 - 15:04

Cena:
EUR 3.310,-

Toni Haller

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 22.04.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online