Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072468/0001 -

Romuald Pavel Kowalczewski

(Polen 1879-1922) Reisigsammlerin am Heimweg, signiert, bezeichnet und datiert R. Kowalczewski Jedrzejow 1915, Öl auf Karton,27 x 43 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.04.2021 - 15:07

Cena:
EUR 1.480,-

Romuald Pavel Kowalczewski

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 22.04.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online