Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-057023/0001

Hans Zatzka

(Wien 1859-1945) Blumenstück mit Marienkäfer, signiert H. Zatzka, Öl auf Karton, 20 x 12 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.04.2021 - 15:00

Cena:
EUR 1.240,-

Hans Zatzka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 22.04.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online