Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072152/0001

Gustav Igler

(Ödenburg 1842-1938 München) Nach dem Bade, signiert G. Igler, Öl auf Leinwand, 62 x 58,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.04.2021 - 15:05

Cena:
EUR 1.380,-

Gustav Igler

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 22.04.2021 - 15:05
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online