Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049431/0017

Brillant Ohrsteckgehänge zus. ca. 1 ct

Gold Weißgold 585, Brillant im Altschliff, 3,4 g, øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

22.04.2021 - 11:06

Dosažená cena: **
EUR 1.216,-
Vyvolávací cena:
EUR 950,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 22.04.2021 - 11:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online