Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-046145/0008

Diamantbrosche zus. ca. 4 ct

Weißgold 750, ein Altschliffdiamant ca. 0,70 ct, kleinere Altschliffbrillanten und -diamanten, 7,8 gøg8

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

22.04.2021 - 11:27

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.700,-

Diamantbrosche zus. ca. 4 ct

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 22.04.2021 - 11:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online