Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049551/0011

Altschliffbrillant Solitärring ca. 0,90 ct

Weißgold 585, 3 g, RW 57øg3

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

22.04.2021 - 11:10

Dosažená cena: **
EUR 1.920,-
Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Weißgold 585, 3 g, RW 57øg3

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 22.04.2021 - 11:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online