Čís. položky 301-462850/0001

Brillant Rauchquarz Ring

Brillant Rauchquarz Ring - Exkluzivní šperky

Roségold 585, Brillanten zus. ca. 0,25 ct, Rauchquarz ca. 26 ct, RW 55, 22,3 gøg17 Tragespuren

22.04.2021 - 11:04

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Brillant Rauchquarz Ring

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 22.04.2021 - 11:04
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online