Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 323-038706/0001

Brillant-Diamant Brosche

Gold 750, Altschliffbrillant ca. 0,35 ct, Brillant-u. Achtkantdiamanten zus. ca. 0,65 ct, Korallen, 30,8 gøG25

05.05.2021 - 11:08

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Brillant-Diamant Brosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at

+43 2622 224 67 17
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 05.05.2021 - 11:08
Místo konání aukce: Wiener Neustadt
Prohlídka: 03.05. - 05.05.2021