Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-463425/0001

Brillantsolitär 0,38 ct

Gold Weißgold 585, RW 64, 9,4 g Tragespurenøg9

29.04.2021 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Brillantsolitär 0,38 ct

Aukce: Uhren u. Herrenaccessoires
Datum: 29.04.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online