Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-450082/0001

Diamantarmreif zus. ca. 0,90 ct

Gold 750, Altschliffbrillanten in Gold 585 gefasst, Steckschließenfeder in Weißgold 75034,6 g, Diamanten tlw. mit Oberflächenmerkmalenøg34

14.04.2021 - 10:30

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 14.04.2021 - 10:30
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online