Georg Schumy *
(tätig in Arnoldstein 20. Jhdt)"Winterlandschaft in Arnoldstein", signiert G. Schumy, Öl auf Karton, 34,5 x 32 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
14.04.2021 - 10:51
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
Georg Schumy *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.04.2021 - 10:51 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |