Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 395-353467/0002

Solitärbrosche

Gold 585, Altschliffbrillant ca.0,20 ct in Platinkrappenfassung, 2,9 g øG3

23.04.2021 - 15:08

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Solitärbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 23.04.2021 - 15:08
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online