Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 762

Aes Grave, Rom

Sextans, Rom 240-225 v. c. Av: Kopf des Mercur l. i. F. (zwei Kugeln). Rv: Prora r.// zwei Kugeln. TH/V. 55. vgl. Cr. 35/5. Albert 2003, 95 (datiert: 225-217) =40,16 g 12h= (gel. starke Tragespuren) IV-/IV+ Prov. Slg. Dr. E. Hartmann.

Expert: Mag. Michael Beckers Mag. Michael Beckers
+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

27.05.2021 - 10:00

Vyvolávací cena:

Aes Grave, Rom

+43-1-515 60- 424

coins@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Münzen und Medaillen
Datum: 27.05.2021 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 27.05.2021