Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2020 +

Orden der Eisernen Krone,

2. Kl., GOLD - emailliert, punziert (Wiener Gemsenkopfpunze 1872-1922) und Herstellermarke FR = F. Rothe, am späteren Band, sehr feine Anfertigungsqualität und Erhaltung, selten I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.05.2021 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.500,-

Orden der Eisernen Krone,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 28.05.2021 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2021