Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2136

Ehrenzeichen vom Roten Kreuz,

1. Kl. mit KD, AR - emailliert, punziert (Wiener Windhundkopfpunze 1872-1922) und Herstellermarke FR = F. Rothe, am orig. Halsband, minimale Tragespuren, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.05.2021 - 14:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Ehrenzeichen vom Roten Kreuz,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 28.05.2021 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2021