Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2235

Melusinenorden,

AR - emailliert, altösterreichisch punziert (Wiener Dianakopfpunze 1872-1922) und Herstellermarke "VM" = V. Mayers Söhne, am orig. Band, im orig. Etui, einseitige Ausführung, I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.05.2021 - 14:00

Vyvolávací cena:

Melusinenorden,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 28.05.2021 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2021