Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 2322

Militärorden des Weißen Löwen für den Sieg,

3. Kl. Kreuz, AR - vergoldet und emailliert, punziert und Herstellermarke K K, am orig. Band, im orig. Etui, dazu Bandspange, selten I/II

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

28.05.2021 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 295
Aukce: Orden und Auszeichnungen
Datum: 28.05.2021 - 14:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2021