Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 62

Norbertine Bresslern-Roth *

(Graz 1891-1978)
Eichhörnchen, handsigniert: Bresslern-Roth., um 1922, betitelt, bezeichnet: Handdruck., Linolschnitt in Farbe auf Papier, Druckstockgröße ca. 13,9 x 18,1 cm, Blattgröße ca. 18 x 21 cm (SLS) Ruf 400

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.05.2021 - 14:20

Dosažená cena: **
EUR 2.176,-
Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Norbertine Bresslern-Roth *

(Graz 1891-1978)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 14:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021