Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 86

Corneille * (Cornelis van Beverloo)

(Lüttich 1922-2010 Auvers-sur-Oise)
Mädchen mit Blumen, signiert: Corneille, datiert: (19)'94, Aquarell-Mischtechnik auf Papier, ca. 23,8 x 17,8 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 700

Provenienz:
Aus einer oberösterreichischen Privatsammlung

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

04.05.2021 - 14:31

Dosažená cena: **
EUR 1.536,-
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Frühlingsauktion
Datum: 04.05.2021 - 14:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.04. - 04.05.2021