Susanne Purviance *
(Linz 1954 geb.)
Sommer, signiert: S. Purviance, datiert: 1994, rückseitig datiert und betitelt, Öl auf Leinwand, ca. 85 x 100 cm, blattversilberter Rahmen gering beschädigt (SLS) Ruf 700
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
04.05.2021 - 14:45
- Dosažená cena: **
EUR 2.664,-
EUR 1.400,- do EUR 2.000,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Susanne Purviance *
(Linz 1954 geb.)
Aukce: | |
Datum: | 04.05.2021 - 14:45 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 22.04. - 04.05.2021 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)